O nás

 
V roce 2015 vznikla myšlenka, kde jinde, než u piva, otevřít v Ostravě prodejnu, která bude nabízet outdoorové vybavení nejen pro širokou veřejnost se zájmem o jakýkoliv pohyb venku, ale také lidem se zaměřením na extremnější pojetí, ať už je to horolezectví, VHT, skiaplpinismus, trailrunning, cestování, nebo jakkoliv sporty kombinují a hledají kvalitní vybavení. Na konci listopadu 2016 jsme otevřeli.
 
Hodně jsme zvažovali co nabízet, jak zvolit dodavatelé. Sami jsme lidé milující jakýkoliv pohyb v přírodě a to nám pomohlo při rozhodování. Prvním krokem bylo oslovit České výrobce v jednotlivých segmentech - oblečení, termoprádlo, ponožky, batohy, horolezectví .... Myslíme si, že se to povedlo a našimi významnými partnery jsou firmy Directalpine, Warmpeace, Silvini, Doldy, Singing Rock, Tendon, Lasting a další. Nabídka je široká při zachování vysoké kvality zpracování a použitých materiálů. Bonusem je perfektní servis.
Uvědomujeme si zároveň, že je potřeba nabídnou výběr a srovnání a proto přidáváme i zahraniční a osvědčené značky - Devold, Kari Traa, Lowe Alpine, Craft, Fizan, Coleman&Campingaz, Asolo, Petzl, BRUBECK, Climbing, technology, MONTANE, RAB, Ultimate Direction a další přibývají.
 
Většinu nabízených produktů si sami otestujeme a odzkoušíme přímo v akci, abychom lépe pochopily vlastnosti a možnosti. Získáváme tak nejen prvotřídní materiál pro osobní potřebu, ale hlavně zkušenosti z praxe a ty pak použijeme třeba při výběru vhodného batohu, bundy, obuvi, lezeckého vybavení a dalšího sortimentu.
 
Kam chceme směřovat a co jsou naše cíle? Samozřejmě že spokojený zákazník, což může znít jako otřepaná fráze. Proto postupně budeme rozšiřovat sortiment a to nejen ve výběru značek, ale jak jsem se zmínil výše pro širokou veřejnost nabídnout sortiment pro rekreační sportovní vyžití, pro ty, kteří se třeba rádi účastní závodů a sportovních akcí umíme nabídnout od výživových doplňků, pro doplnění energie, nebo jen tak na chuť ( většinou v bezlepkové úpravě a z přírodních produktů ) až po kvalitní obuv, běžecké oblečení a doplňky. Pro vyznavače hor vybavení na turistiku, VHT, horolezectví, skialpinismus. Všichni pak při používají Nádobí, termosky, láhve, příbory, vařiče, sluneční brýle, nesmeky, čelovky, trekové hole, batohy, impregnace, stany, spacáky, karimatky, vařiče ........
 
Protože naše stránky z velké části navštěvují mimo Ostravští zákazníci, stojí za zmínku, proč máme v názvu HLUBINA. Prodejna se nachází v místě, kde se nacházel Důl Hlubina. Téměř 150 let dobývali na Hlubině to nejkvalitnější ostravské uhlí stovky a tisíce horníků. Dnes je Hlubina kulturní a vzdělávací čtvrť a nově zrekonstruované budovy jsou nyní připraveny přivítat nejen kulturní a vzdělávací akce, ale i konference, workshopy či diskuze. Dnes je tato oblast známa pod názvem Dolní oblast Vítkovic - DOV.
 
Je jasné, že dnešní nabídka je velmi rozmanitá a není jednoduché se vždy zorientovat, proto jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy a uděláme maximum, abychom našli to správné řešení.
 
Přeji všem krásný den za jakéhokoliv počasí :-)
 
Tomáš