Lyžařské brýle DEMON - Alpiner Grey Red

Značka: DEMON

Špičkové lyžařské brýle DEMON z Itálie

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SL ALPINER2
1 890 Kč –11 % 1 664 Kč
Lyžařské brýle DEMON - Alpiner Grey Red
Značka: DEMON
Lyžařské brýle DEMON - Alpiner Grey Red
Akce
1 890 Kč –11 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Bezpečné balení
Pečlivě zabaleno
Vaše zboží je vždy pečlivě zabaleno.
Bleskově rychlé doručení
Bleskově rychlé doručení
Zboží odesíláme nejpozději do druhého dne.

Barva rámu: šedá červená
Čočky: kouřové zrcadlo
Ostatní: Dvojitý zorník - Double Lenses - OTG Tecnology
Zahrnuto: Mikrovlákno Puch
Sport: Lyže - snowboard
Velikost: Šířka: 173 mm; Výška: 103 mm
DEMON ALPINER je součástí série nazvané OTG (přes brýle), speciální technologie pro lyžařské brýle, která umožňuje použití spolu s vlastními optickými brýlemi pro dokonalý výhled na stopu a mimo sjezdovky.

Technologie lyžařských brýlí OTG je velmi účinná pro ty, kteří mají potíže s používáním kontaktních čoček. Jakmile skončíte s lyžováním, jednoduše sundáte lyžařské brýle OTG a pokračujte v nošení vlastního optického rámu.

Lyžování na sjezdovkách, mimo sjezdovku a park jsou disciplíny, které v posledních letech prošly dlouhou dobou z hlediska stylu. „Klasický“ oděv na lyže se stal explozí barev a velikostí, nesený vzhledem snowboardistů, kteří vytvářejí trend. Od kalhot, bundy, rukavice, helmy a nakonec brýle. S novou generací přileb s měkkýma ušima dovezenými ze snowboardů musí být vzhled doplněn super zrcadlovým lyžařskými brýlemi a širšími opatřeními než klasické lyžařské brýle. DEMON vytvořil pro fanoušky adrenalinu trikem a rychlostí model ALPINER, super zrcadlovou masku pro ty, kteří se chtějí na trati neustále odlišovat.

Technické vlastnosti:
ALPINER jsou dokonalé brýle ​​pro ty, kdo jezdí na sjezdovkách, ve volném terénu a freestyle v parku, ve skutečnosti je vytvořen snížením
 rámu na minimum a instalací dvojité kulové čočky pro zvětšení zorného pole, což umožňuje sportovci vidět všechny překážky přítomné na trati.

Dvojitá čočka s úpravou proti zamlžení je speciální čočka, která zajišťuje větší odolnost proti otřesům a zabraňuje nepříjemnému kondenzačnímu efektu způsobenému tepelným výkyvem mezi teplotou obličeje a vnější teplotou. K
ouřová barva čočky kategorie 3 umožňuje dokonalou viditelnost ve velmi slunečných dnech. Ve vysokých horách za slunečných dnů je skutečně nezbytná větší ochrana, kterou může nabídnout pouze kategorie 3, ale lze ji používat i ve dnech méně intenzivního slunce.

Větrání čočky (6 otvorů) a rámu poskytuje sportovci neustálý pocit relaxace pro oči.

Měkká vnitřní stélka brýli je ve skutečnosti vyrobena z ultras materiálu, který vám umožní, aby maska ​​přilnula k tváři. Zejména je oblast nosu ošetřena tak, aby přinesla správné dýchání, a ne nepříjemný pocit, když je zavřená.

Elastický materiál je nastavitelný tak, aby co nejlépe vyhovoval vaší tváři za všech okolností, je také vyšíván s 3D efektem, aby byl esteticky dokonalý i funkční.

ALPINER je kompatibilní se všemi lyžařskými a snowboardovými přilbami s měkkým uchem a je také kompatibilní s klasickými přilbami s pevným lyžařským uchem.

ALPINER je výběr těch, kteří se chtějí objevit a cítí se IN.

Dodává se s měkkým pouzdrem z mikrovlákna, který chrání před rozmazáním a čistí čočku vaší masky DEMON.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyžařské sluneční brýle
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: